Ana Sayfa / Basında / KİD İstanbul Toplantıları / 2 – 31 Mart 2017 | Kid.org.tr

KİD İstanbul Toplantıları / 2 – 31 Mart 2017 | Kid.org.tr

KİD İstanbul Toplantıları - 2 – 31 Mart 2017 | Kid.org.tr

Kolejli İşadamları Derneği, İstanbul’da Four Seasons Bosphorus Otel’de düzenlediği toplantıda, iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi. Toplantının konuğu ise, kararları, başarıları ve deneyimleriyle örnek olan duayen iş adamı TAV Havalimanları Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı, aynı zamanda Kolejli İşadamları Derneği ve İstişare Konseyi Üyesi Sn. M. Sani Şener’di.

KİD İstanbul Toplantıları - 2 – 31 Mart 2017 | Kid.org.tr

Niyazi Akdaş, Asaf Güneri, Müşfik Yamantürk, Önder Bülbüloğlu, Cihan Kırımlı, Didem Aydın gibi daha pek çok önemli ismi bir araya getiren toplantının açılışını KİD İstanbul Koordinasyonu Başkanı ve Globalturk Capital Kurucu ve Yönetici Ortağı Barış Öney yaptı. İstanbul yapılanma çalışmaları ile Ankara’da olduğu gibi İstanbul’da da KİD üye sayısının ve birlikte iş yapma oranının hızla arttığına dikkat çeken Öney, İstanbul’da faaliyet gösteren Kolejli iş dünyasının toplantılara yoğun ilgi göstermesinden memnuniyet duyduğunu ifade etti. Kolejli iş insanlarını buluşturarak iş yapmayı ve dayanışmayı hedefledikleri bu öğlen buluşmalarını düzenli olarak tekrarlamayı amaçladıklarını kaydeden Öney, M. Sani Şener’e değerli katılımlarından ötürü teşekkür ederek sözü KİD Başkanı ve Çınar&Çınar Hukuk Bürosu Kurucu Ortağı M. Hakan Çınar’a bıraktı.

Etkinlik bültenine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Kid.org.tr

Yazar: Barış Öney

Barış Öney
Barış Öney, yatırım öncesi ve sonrası yönetim, halka arz, şirket satınalmaları, CEO, CFO, yönetim kurulu üyesi, yatırım bankacısı, kurumsal finansman danışmanı, stratejik/uluslararası iş geliştirme yöneticisi, proje yöneticisi ve mühendis olarak 28 yılı aşkın tecrübeye sahiptir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cevdet Yılmaz: Hedefimiz Yatırımın Kalitesini Artırmak – Hürriyet Gazetesi